Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Siedziba ośrodka

Opatów

Rynek noca

Opatów

Projekty systemowe

Informacje

Artykuły

 • INFORMACJA

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatowie informuje o możliwości skorzystania z materiałów przekazanych przez Fundację IWO- Doradztwo Obywatelskie Ministerstwa Sprawiedliwości dotyczących osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków o możliwości skorzystania z bezpłatnej infolinii przez 24 godziny/7 dni w tygodniu. Ogólnopolska Linia Pomocy Pokrzywdzonym jest współfinansowana ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
  Ponadto w ramach tej usługi osoby pokrzywdzone bądź świadkowie czy instytucje mogą uzyskać środki z Funduszu Sprawiedliwości.

  Ogólnopolska Linia Pomocy Pokrzywdzonym Ogólnopolska Linia Pomocy Pokrzywdzonym
  Czytaj Więcej o: INFORMACJA
 • INFORMACJA

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatowie informuje że od 1 września 2021 r. Oddział Świętokrzyski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób niepełnosprawnych uruchomił Centrum informacyjno – doradcze dla osób z niepełnosprawnością (CIDON).
  Zakres działalności centrum jest opisany w załączonej ulotce prasowej.
  Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z ofertą CIDON.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA